O mnie

Cześć!

Mam na imię Patrycja, mam 25 lat, chociaż cały czas czuję jakbym zatrzymała się 3 lata wcześniej. Kocham romanse historyczne, stare meble i stare czasy. Wszystko co jest vintage, retro a do tego lekko zniszczone i czasem brudne. Sama nie wiem skąd się wzięła ta miłość.
Ze względu na to wszystko postanowiłam pokazać tu trochę swoich pasji. Nie wyobrażam sobie życia bez ręcznie robionych produktów, a dodatkowo uwielbiam przerabiać, odnawiać i tworzyć. Na tę chwilę mogę pochwalić się aż trzema sklepami!
Zobaczcie:

Mosselle.pl
Smallsmile.pl
Sweetandfurry.pl
RascalBrave.pl

W moim życiu pojawiło się mieszkanie, a dokładnie pojawiło się ono w marcu. Chciałabym dzielić się z Wami moimi inspiracjami wystroju wnętrz, a także każdą informacją potrzebną do zakupu mieszkania. Wszystko to co sama muszę przejść, wszystko co powinnam wiedzieć. W internecie podobno jest wszystko, ale szukając konkretnych informacji po pewnym czasie opadłam z sił. Niestety konkretnych informacji nie udało się znaleźć.

Kiedy byłam małą dziewczynką marzyłam aby być każdym o kim pomyślałam w danym momencie. Niestety do tej pory chcę robić wszystko co uznam za fantastyczne. Mam milion pomysłów na minutę a zdanie zmieniam częściej niż.. eh, sama nie wiem co 🙂
Mam nadzieję, że moje małe historie pomogą Wam w życiu codziennym, albo zainspirują do czegoś większego. Co chciałam jeszcze napisać? Myślałam o tym bardzo długo, wymyśliłam piękne przemówienie, jednak z biegiem czasu wszystko uciekło, za to pojawiły się nowe pomysły i kolejne marzenia.
Jak to się mówi… dobrze, że za marzenia nie karzą, bo dostałabym podwójne dożywocie.

W takim razie ja uciekam, a Tobie, drogi Czytelniku życzę przyjemnej lektury!